H-LIN BEPERKT INTERNATIONAAL (HK)

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Media Converter

10/100/1000M Vezel Optische Media Convertor met 2 SFP-Vezelhaven en 4 rj-45 Havens

Certificaat
Van goede kwaliteit De Kabel van de netwerkvezel voor verkoop
Van goede kwaliteit De Kabel van de netwerkvezel voor verkoop
10years aardige samenwerking door redelijke prijs, stabiele kwaliteit en geduldige houding om al verwant werk te behandelen, zijn wij niet alleen partners maar ook vrienden met Team h-LIN.

—— Arabnia

H-LIN is professioneel, verantwoordelijk, efficiënt in onze samenwerking tussen bedrijven. Wij zijn zeer blij om met die uitstekende dames te werken, die zich op het lange vennootschap met hen verheugen.

—— Sarahtoelage

Wij zijn zeer tevreden met h-LIN, kunnen zij vezelmaterialen verstrekken die allen aan onze vereisten voldoet. Zij doen een goed werk.

—— Steve Toner

Ik ben online Chatten Nu

10/100/1000M Vezel Optische Media Convertor met 2 SFP-Vezelhaven en 4 rj-45 Havens

China 10/100/1000M Vezel Optische Media Convertor met 2 SFP-Vezelhaven en 4 rj-45 Havens leverancier
10/100/1000M Vezel Optische Media Convertor met 2 SFP-Vezelhaven en 4 rj-45 Havens leverancier 10/100/1000M Vezel Optische Media Convertor met 2 SFP-Vezelhaven en 4 rj-45 Havens leverancier

Grote Afbeelding :  10/100/1000M Vezel Optische Media Convertor met 2 SFP-Vezelhaven en 4 rj-45 Havens

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: H-Lin
Certificering: CE,Rohs,FC
Modelnummer: Hl-M.D.-ss100-0204

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 5 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 20pcs, 30pcs, 40pcs, het karton van 50pcs één voor optie
Levertijd: 3~4working dagen na betaling
Betalingscondities: T / T, L / C, Western Union
Levering vermogen: 3000 Stuk/stukken per Week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Type: 10/100/1000Mbps vezelmedia convertor standaard: IEEE802.3u 100Base-TX
Dimensies: 40mm x 110mm x 140mm Bedrijfsspanning: AC 220V/gelijkstroom +5V
Voeding: Externe voeding Certificering: CE,Rohs,FC
Vezelhaven: 2 SFP-Havens netwerkhaven: 4 RJ45-Havens
Hoog licht:

optische media converter

,

Netwerkmedia Convertor

 

10/100/1000M 2 Fx Haven + 4 rj-45 Optische Media van de Havensvezel Convertor

 

4 havens 10/100/1000M RJ45-haven + 2 SFP de Schakelaar van de Vezelhaven

 

Deze media convertor heeft 4 10/100/1000M UTP havens en 2 SFP-vezelhavens.

 

Het product wordt bezeten van stabiele prestaties, uitstekende kwaliteit en redelijke prijs wegens de goedkeuring van recentste IC en hoogte - kwaliteit van zendontvangers. Het is van toepassing op gebruik in kleine patronen van Optische Vezel Ethernet.

 

10/100/1000M is de aanpassings snelle Ethernet optische Media Convertor een nieuw die product voor optische transmissie via hoge snelheid Ethernet wordt gebruikt. Het is geschikt en optisch om tussen verdraaid paar te schakelen en over 10/100 basis-TX/1000 basis-FX en 1000Base-FX netwerksegmenten, samenkomende lange afstand, hoge snelheids en van hoog-breedband snelle Ethernet-werkgroepgebruikers behoeften af te lossen, bereikend verre hoge snelheid

interconnectie voor maximaal 100 relais-vrij de computerinformatienet van km. Met regelmatige en betrouwbare prestaties, ontwerp overeenkomstig Ethernet-norm en bliksembescherming, is het bijzonder van toepassing op een brede waaier van gebieden een verscheidenheid van breedbandinformatienet en hoog-betrouwbaarheidsgegevenstransmissie vereisen of het specifieke IP netwerk die van de gegevensoverdracht, zoals telecommunicatie, kabeltelevisie, spoorweg, militair, financiën en effecten, douane, burgerluchtvaart, het verschepen, macht, watermilieubescherming en olieveld enz., en is een ideaal type van faciliteit om breedbandcampusnetwerk, kabeltelevisie en intelligente breedbandfttb/ftth-netwerken te bouwen.

 

 

 

Eigenschappen

  • Overeenkomstig Ethernet-normen IEEE802.3,
  • 10/100Base-TX/1000Base-TX en 1000Base-FX
  • Gesteunde Havens: LC voor optische vezel; RJ45 voor verdraaid paar
  • Auto-aanpassingstarief en volledige die/half-duplex wijze bij verdraaide paarhaven wordt gesteund
  • AutodieMDI/MDIX zonder behoefte van kabelselectie wordt gesteund
  • Tot 13 LEDs voor statusaanwijzing van optische machtshaven en UTP-haven
  • Externe en ingebouwde gelijkstroom-verstrekte voedingen
  • Tot 1024 MAC-gesteunde adressen
  • 512 kb geïntegreerde gegevensopslag, en gesteunde het adresauthentificatie van MAC van 802.1X originele
  • Tegenstrijdige kadersopsporing in half-duplex en datatransportbesturing in gesteunde full-duplex

 

10/100/1000M Vezel Optische Media Convertor met 2 SFP-Vezelhaven en 4 rj-45 Havens

 

 

Kwaliteitsborging

Vervanging binnen één jaar en niet-lastenreparatie binnen drie gewaarborgde jaar

Nota:

 

Elk van onze media convertors kunnen tot embleem als verzoek van de klant worden gemaakt.

De voeding kan de EU, het UK, Amerikaans type voor optie zijn.

 

 

10/100M Singlemode Dubbele Vezelmedia convertor met 20~120km transmissieafstand

 

 

10/100M Singlemode Dubbele Vezelmedia convertor met 20~120km transmissieafstand

 

 

Het Diagram van de productverbinding

 

10/100/1000M Vezel Optische Media Convertor met 2 SFP-Vezelhaven en 4 rj-45 Havens

 

 

 

 

 

 

 

Contactgegevens
H-LIN INTERNATIONAL (HK) LIMITED

Contactpersoon: Ms. Cathy

Tel.: 86-755-27500078

Fax: 86-0755-27500077

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)