H-LIN BEPERKT INTERNATIONAAL (HK)

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Fiber Optic verdeelkast

Certificaat
Van goede kwaliteit Outdoor Fiber Optic Cable voor verkoop
Van goede kwaliteit Outdoor Fiber Optic Cable voor verkoop
10years aardige samenwerking door redelijke prijs, stabiele kwaliteit en geduldige houding om al verwant werk te behandelen, zijn wij niet alleen partners maar ook vrienden met Team h-LIN.

—— Arabnia

H-LIN is professioneel, verantwoordelijk, efficiënt in onze samenwerking tussen bedrijven. Wij zijn zeer blij om met die uitstekende dames te werken, die zich op het lange vennootschap met hen verheugen.

—— Sarahtoelage

Wij zijn zeer tevreden met h-LIN, kunnen zij vezelmaterialen verstrekken die allen aan onze vereisten voldoet. Zij doen een goed werk.

—— Steve Toner

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic verdeelkast

(16)
China 144Core SMC-Comité van het Vezel het Optische Flard met de Vlechten van Sc UPC/APC Openlucht fabriek

144Core SMC-Comité van het Vezel het Optische Flard met de Vlechten van Sc UPC/APC Openlucht

144Core Comité van het de Vezel Optische Flard van SMC het openlucht met de vlechten van Sc UPC of APC Beschrijving: Het paneel van het vezel optische die flard (kabinet) is een interfaceapparaat wordt gebruikt ... Lees meer
2018-08-21 10:59:51
China 48 Kern1u Type Comité van het Vezel het Optische Flard Verschuifbare ODF voor Sc-Adapterhaven fabriek

48 Kern1u Type Comité van het Vezel het Optische Flard Verschuifbare ODF voor Sc-Adapterhaven

48 Kern1u Type het Comité van het Vezel Optische Verschuifbare Flard Vezel ODF voor Sc-adapterhaven Beschrijving: Het kader (ODF) wordt van de optische vezeldistributie gebruikt voor de terminal en de ... Lees meer
2018-07-20 15:02:07
China MPO - LC walst Lading 50/125 van de de Distributiedoos van de Staalvezel Optische OM3 met Flardcomité koud fabriek

MPO - LC walst Lading 50/125 van de de Distributiedoos van de Staalvezel Optische OM3 met Flardcomité koud

Mpo-LC 50/125 OM3-Lading van Cassete van de vezel de optische LGX Module met Flardpaneel Beschrijving van MPO MPO (multi-Vezelduw) wordt collectief genoemd de MT-reeksschakelaar. De kern van de MT-reeks wordt ... Lees meer
2018-07-20 15:02:07
China Binnen Optische Koudgewalste het Staal Materiële 576 Kernen van de Telecommunicatiedistributie Doos fabriek

Binnen Optische Koudgewalste het Staal Materiële 576 Kernen van de Telecommunicatiedistributie Doos

koudgewalst staal 576 het kabinet van kernentelecomunication voor binnengebruik Is het vezel optische kabinet een kader, geschikt vezel van de met hoge capaciteit, high-density distributie voor de samenstelling ... Lees meer
2018-06-28 13:42:39
China 288 SMC van het de Distributiekabinet van de Kernen Materiële Anti van Openluchtvezel - Erosie Hoge Intensiteit fabriek

288 SMC van het de Distributiekabinet van de Kernen Materiële Anti van Openluchtvezel - Erosie Hoge Intensiteit

optisch de distributiekabinet van de 288 kernen openluchtvezel met SMC-materiaal De vezel het optische kruis kabinet aansluit is een openlucht optisch materiaal dat vooral voor openlucht optische knopen in ... Lees meer
2018-06-28 13:42:39
China 144 Optisch de Distributiekabinet van de kern Openluchtvezel met Diverse Typesschakelaar fabriek

144 Optisch de Distributiekabinet van de kern Openluchtvezel met Diverse Typesschakelaar

144core openluchtvezel Optisch Kabinet met Diverse Typesschakelaar De vezel het optische kruis kabinet aansluit is een openlucht optisch materiaal dat vooral voor openlucht optische knopen in toegangsnetwerk ... Lees meer
2018-06-28 13:42:39
China Optische de Distributiedoos van de metaalvezel, 2U 36 Optisch de Distributiekabinet van het Havensnetwerk fabriek

Optische de Distributiedoos van de metaalvezel, 2U 36 Optisch de Distributiekabinet van het Havensnetwerk

2U 36 Havens Vaste rek-Opgezette Optische Distributiedoos voor de Simplexadapter van Sc Het kan in de beëindiging en de distributie van de gedeeltelijke kabel van de boomstamvezel in het communicatiesysteem van ... Lees meer
2018-06-28 13:42:39
China 7U hoogte 144 Havens bevestigde de Dooseenheid van de Optische Vezeldistributie voor Sc-Vezeladapter fabriek

7U hoogte 144 Havens bevestigde de Dooseenheid van de Optische Vezeldistributie voor Sc-Vezeladapter

Het rek zet Vast Kader 7U144cores van de type Optisch Distributie op Van de rek-onderstel kader vezel wordt het optische distributie gemaakt van koudgewalst staal, modulair ontwerp, met de eenheden van het ... Lees meer
2018-06-28 13:42:39
China Waterdichte 5U 96 Optische de Distributiedoos van de Havensvezel voor Telecommunicatie/Netwerk fabriek

Waterdichte 5U 96 Optische de Distributiedoos van de Havensvezel voor Telecommunicatie/Netwerk

Rekbevestiging Vast Optisch Distributiekader 5U 96cores Rack-mount glasvezel distributieframe is gemaakt van koudgewalst staal, modulair ontwerp, met splice tray-eenheden binnen en kan vooraf worden ge... Lees meer
2018-06-28 13:42:39
China 4U 72 Optische de Distributiedoos van de Havensrek Opgezette Vezel voor FTTH/LAN/WAN/CATV fabriek

4U 72 Optische de Distributiedoos van de Havensrek Opgezette Vezel voor FTTH/LAN/WAN/CATV

4U 72 Havens Vaste rek-Opgezette Optische Distributiedoos voor de Simplexadapter van Sc Van de rek-onderstel kader vezel wordt het optische distributie gemaakt van koudgewalst staal, modulair ontwerp, met de ... Lees meer
2018-06-28 13:42:39
Page 1 of 2|< 1 2 >|