H-LIN BEPERKT INTERNATIONAAL (HK)

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

SFP Fiber Module

Certificaat
Van goede kwaliteit Outdoor Fiber Optic Cable voor verkoop
Van goede kwaliteit Outdoor Fiber Optic Cable voor verkoop
10years aardige samenwerking door redelijke prijs, stabiele kwaliteit en geduldige houding om al verwant werk te behandelen, zijn wij niet alleen partners maar ook vrienden met Team h-LIN.

—— Arabnia

H-LIN is professioneel, verantwoordelijk, efficiënt in onze samenwerking tussen bedrijven. Wij zijn zeer blij om met die uitstekende dames te werken, die zich op het lange vennootschap met hen verheugen.

—— Sarahtoelage

Wij zijn zeer tevreden met h-LIN, kunnen zij vezelmaterialen verstrekken die allen aan onze vereisten voldoet. Zij doen een goed werk.

—— Steve Toner

Ik ben online Chatten Nu

SFP Fiber Module

(37)
China 1 Gbps de Vezelmodule Origineel Cisco 850nm 550m Netwerk Model GLC-sx-MMD van Datasnelheidsfp fabriek

1 Gbps de Vezelmodule Origineel Cisco 850nm 550m Netwerk Model GLC-sx-MMD van Datasnelheidsfp

GLC-SX-MMD= de originele module van Cisco SFP Nieuwe originele cisco sfp 850nm 550m netwerkmodule GLC-sx-MMD Deelcode: GLC-sx-MMD De details van GLC-sx-MMD GLC-zx-SM 1000BASE-ZX SFP SFP-GE-z 1000base-ZX Gigabit ... Lees meer
2019-07-31 17:59:15
China 3.3V SFP-het Netwerk40g AOC Compatibele QSFP+ AOC Om3 Actieve Optische Kabels van de Vezelmodule fabriek

3.3V SFP-het Netwerk40g AOC Compatibele QSFP+ AOC Om3 Actieve Optische Kabels van de Vezelmodule

de Actieve Kabel OM2 van de Optische Kabel(aoc) van 40GbE QSFP+ of OM3-vezeltype 1meter Beschrijving: de Vezeloptische Zendontvangers van 40G QSFP+, AOC-Kabels Van SFP+ AOC (Actieve optische Kabel) de ... Lees meer
2019-04-29 13:53:23
China 10gbase-t SFP-van de het Koperrj45 Haven van de Zendontvangermodule de Schakelaar 10G die Cat5 Type telegraferen fabriek

10gbase-t SFP-van de het Koperrj45 Haven van de Zendontvangermodule de Schakelaar 10G die Cat5 Type telegraferen

Van het de Zendontvangerkoper RJ45 van SFP+ 10gbase-t de Module10g koper sfp 1.PRODUCT EIGENSCHAPPEN Steun 10Gbase-t/5Gbase-t/2.5Gbase-t Compact Compactnnectorassemblage RoHS volgzaam en loodvrij Levering 3.3V ... Lees meer
2019-04-29 13:53:23
China Rj-45 Module GLC-t Nieuw Origineel Cisco 1000 van SFP van de Kopervezel de Optische Basis - t-Norm fabriek

Rj-45 Module GLC-t Nieuw Origineel Cisco 1000 van SFP van de Kopervezel de Optische Basis - t-Norm

GLC-t Nieuw Cisco 1000Base-t SFP rj-45 de module van de Koperglc-t= Zendontvanger Beschrijving: De optische module wordt ook genoemd optische vezelmodule, zou de vertaling zendontvangermodule moeten zijn. De ... Lees meer
2019-04-29 13:53:23
China Cat5 van de de Vezelmodule van Kabelsfp Basis van Cisco GLC-TE 1000 de Nieuwe - T SFP rj-45 Koper fabriek

Cat5 van de de Vezelmodule van Kabelsfp Basis van Cisco GLC-TE 1000 de Nieuwe - T SFP rj-45 Koper

GLC-TE Nieuw Cisco 1000Base-t SFP rj-45 de module van de Koperglc-te= Zendontvanger Beschrijving: De optische module wordt ook genoemd optische vezelmodule, zou de vertaling zendontvangermodule moeten zijn. De ... Lees meer
2019-04-29 13:53:23
China Originele Cisco SFP-glasvezel SFP-10G-LR SFP optische transceiver LC DX-connector fabriek

Originele Cisco SFP-glasvezel SFP-10G-LR SFP optische transceiver LC DX-connector

10G SM Duplexpoort optische transceiver SFP + compatibel Cisco SFP-10G-LR Omschrijving: Optische vezelmodule classificatie: volgens functie: het omvat een optische ontvangende module, een optische zendmodule, ... Lees meer
2019-03-05 16:51:10
China Multi de Vezelmodule van Wijzesfp 40Gb/S met de Transmissieafstand van SR 150M fabriek

Multi de Vezelmodule van Wijzesfp 40Gb/S met de Transmissieafstand van SR 150M

de Zendontvanger van 40Gb/s QSFP+ met SR voor multimode vezel Beschrijving: Drie soorten 40G QSFP + optische modules: 40G QSFP + SR4 150m, 40G QSFP + LR4 10km en 40G QSFP + PSM LR4 2km. De optische module van ... Lees meer
2018-10-29 16:41:38
China Enige van de de Zendontvangermodule van Wijzesfp LR 10Km Afstand met de Optische Golf van CWDM fabriek

Enige van de de Zendontvangermodule van Wijzesfp LR 10Km Afstand met de Optische Golf van CWDM

de Zendontvanger van 40Gb/s QSFP+ met LR 10Km transmissieafstand Beschrijving: Omvatten de optische modules van h-LIN 40G QSFP+ 40G QSFP+ AOC, 40G QSFP+ SR4,40G QSFP+ IR4,40G QSFP+ LR4,40G PSM LR4,40G QSFP+ ER4 ... Lees meer
2018-10-29 16:41:38
China LC duplexsfp-de Transmissieafstand 40km van de Vezelmodule met DDM-Functie fabriek

LC duplexsfp-de Transmissieafstand 40km van de Vezelmodule met DDM-Functie

Diverse modellen van de transmissieafstand 40km 80km van 10G SFP+ Beschrijving: De kleine gebruiksklare grootte (SFP) is een compacte hete ruilmiddelzendontvanger voor telecommunicaties en datacommunicatiestoep... Lees meer
2018-09-21 13:48:22
China Van de de Modulezendontvanger DWDM van aanrakings Gevoelig SFP Bereik 80km voor Telecommunicaties fabriek

Van de de Modulezendontvanger DWDM van aanrakings Gevoelig SFP Bereik 80km voor Telecommunicaties

Echte de Modules ds-SFP-fc16g-SW SFP 16Gbps SFP+ LC Singlemode zendontvanger van Cisco SFP Beschrijving: De kleine gebruiksklare grootte (SFP) is een compacte hete ruilmiddelzendontvanger voor telecommunicatie... Lees meer
2018-09-21 13:47:21
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|