H-LIN BEPERKT INTERNATIONAAL (HK)

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Fiber Optic Media Converter

Certificaat
Van goede kwaliteit Outdoor Fiber Optic Cable voor verkoop
Van goede kwaliteit Outdoor Fiber Optic Cable voor verkoop
10years aardige samenwerking door redelijke prijs, stabiele kwaliteit en geduldige houding om al verwant werk te behandelen, zijn wij niet alleen partners maar ook vrienden met Team h-LIN.

—— Arabnia

H-LIN is professioneel, verantwoordelijk, efficiënt in onze samenwerking tussen bedrijven. Wij zijn zeer blij om met die uitstekende dames te werken, die zich op het lange vennootschap met hen verheugen.

—— Sarahtoelage

Wij zijn zeer tevreden met h-LIN, kunnen zij vezelmaterialen verstrekken die allen aan onze vereisten voldoet. Zij doen een goed werk.

—— Steve Toner

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Media Converter

(41)
China Model de Optische Vezelmedia van Cisco Convertor ws-3650-24ps-e 24ϲ/100/1000 Ethernet PoE+ fabriek

Model de Optische Vezelmedia van Cisco Convertor ws-3650-24ps-e 24ϲ/100/1000 Ethernet PoE+

Overzicht (ws-c3650-24ps-e) De Cisco-Katalysator 3650 reeksenschakelaar levert samengekomen getelegrafeerd en de draadloze toegang op één enkel platform, creëren uncompromised gebruikerservaring in om het even ... Lees meer
2019-04-29 13:58:40
China Optische de Media van de Huaweiar2204-27ge Vezel Convertor voor Getelegrafeerde/Draadloze 3G-Router fabriek

Optische de Media van de Huaweiar2204-27ge Vezel Convertor voor Getelegrafeerde/Draadloze 3G-Router

De Ondernemingsrouters van de Huaweiar2200 Reeks — Huawei-producten AR2200 de Routers van de reeksonderneming WAN-snelheid met de diensten (IMIX): 200 Mbit/s Vaste havens: 2 x GE (1 haven van x Combo), FE 48 x ... Lees meer
2019-04-29 13:58:40
China De volledige het Netwerkmedia van Gigabit Unmanaged Modelhaven s1724g-AC 24 van Convertor Originele Huawei fabriek

De volledige het Netwerkmedia van Gigabit Unmanaged Modelhaven s1724g-AC 24 van Convertor Originele Huawei

Hoeveelheid (Stukken) 1 - 12 >12 Est. Tijd (dagen) 2 Om worden onderhandeld Huawei s1724g-AC unmanaged 24 haven gigabit schakelaar Artikelnummer: S1724g-AC S1724G (24 Ethernet 10/100/1000 ports.AC 110/220V) ... Lees meer
2019-04-29 13:58:40
China De Media van het de Routernetwerk van FTTH GPON ONT Convertor 4GE 4 LAN HAVENS WIFI voor de Voorzien van een netwerkdienst fabriek

De Media van het de Routernetwerk van FTTH GPON ONT Convertor 4GE 4 LAN HAVENS WIFI voor de Voorzien van een netwerkdienst

Inleiding GPON ONT/HGU wordt ontworpen voor de providers van FTTH en van het voorzien van een netwerk. Hl-4GE+WIFI wordt door H-LIN ontwikkeld die op de technologie van Gigabit wordt gebaseerd GPON, heeft hoge ... Lees meer
2019-01-09 10:53:09
China Van de de Havenvezel van RJ45 Ethernet Optische de Media Convertor 10/100/1000M de Schakelaar van Unmanaged Ethernet fabriek

Van de de Havenvezel van RJ45 Ethernet Optische de Media Convertor 10/100/1000M de Schakelaar van Unmanaged Ethernet

10/100/1000M unmanaged ethernet Schakelaar met de haven van de 2 vezelhaven 4RJ45 ethernet de 6-haven unmanaged Gigabyte de schakelaar van Ethernet Met de havens 4×10/100/1000Base-t en 2×1000Base-FX (van X) ... Lees meer
2019-01-09 10:53:09
China Origineel Cisco 3850 Ethernet-Vezel Optische Media Convertor 24 Haven10g SFP Haven Model ws-c3850-24xs-s fabriek

Origineel Cisco 3850 Ethernet-Vezel Optische Media Convertor 24 Haven10g SFP Haven Model ws-c3850-24xs-s

Is de de volgende generatiekatalysator ws-c3850-24xs-s van Cisco stapelbare schakelaar op bedrijfsniveau en geïntegreerd met 24 havens van De vezelverbinding van SFP+ 10G Ethernet met Flexibele Netflow... Lees meer
2019-01-09 10:53:09
China de 10/100M Omheinde Optische Media Industriële Schakelaar van Convertorunmanaged met 5 RJ45 Ethernet Haven fabriek

de 10/100M Omheinde Optische Media Industriële Schakelaar van Convertorunmanaged met 5 RJ45 Ethernet Haven

100Mbps elektrische interfaces5port ethernet industriële schakelaar machtskenmerken: DC9-60V, AC110-240V De 100 megareeks is een schakelaar van leibaan Industriële Ethernet die door Yuantuo Optoelectronics ... Lees meer
2019-01-09 10:53:09
China 10 / 100/1000M Vezel Optische Media Convertor Externe Macht met 1 SFP-Groefrj45 Haven fabriek

10 / 100/1000M Vezel Optische Media Convertor Externe Macht met 1 SFP-Groefrj45 Haven

10/100/1000M de Media van Vezel Optische SFP Convertor met 1SFP-Groefrj45 Haven met Externe Macht Beschrijving: De reeks optische zendontvangers van Ethernet kan het verdraaide paarsignaal en optische ... Lees meer
2018-08-21 10:26:56
China 10 / 100M MM. - SM-Vezel Optische Media Convertor 30mm * 112mm * 141mm Afmeting fabriek

10 / 100M MM. - SM-Vezel Optische Media Convertor 30mm * 112mm * 141mm Afmeting

10/100M MM. AAN SM-CONVERTOR MM. 2KM AAN SM 100KM ST met externe macht Beschrijving: 10/100M en 10/100/1000M kunnen de vezel optische convertors, met inbegrip van enig-wijze-multimode vezelconvertors en enig... Lees meer
2018-08-21 10:26:56
China Controleerbare Kaarttype Vezel Optische Media Convertor 10G met Twee XFP-Havens fabriek

Controleerbare Kaarttype Vezel Optische Media Convertor 10G met Twee XFP-Havens

Media type 10G van convertor het controleerbare Kaart met twee XFP-havens. Zet 10G XFP/10G XFP om Beschrijving: de Convertor van 10G OEO is hoge prestaties, het lage optische transmissiesysteem van de ... Lees meer
2018-08-21 10:26:56
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|