H-LIN BEPERKT INTERNATIONAAL (HK)

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenSFP Fiber Module

Originele Cisco SFP-glasvezel SFP-10G-LR SFP optische transceiver LC DX-connector

Certificaat
Van goede kwaliteit Outdoor Fiber Optic Cable voor verkoop
Van goede kwaliteit Outdoor Fiber Optic Cable voor verkoop
10years aardige samenwerking door redelijke prijs, stabiele kwaliteit en geduldige houding om al verwant werk te behandelen, zijn wij niet alleen partners maar ook vrienden met Team h-LIN.

—— Arabnia

H-LIN is professioneel, verantwoordelijk, efficiënt in onze samenwerking tussen bedrijven. Wij zijn zeer blij om met die uitstekende dames te werken, die zich op het lange vennootschap met hen verheugen.

—— Sarahtoelage

Wij zijn zeer tevreden met h-LIN, kunnen zij vezelmaterialen verstrekken die allen aan onze vereisten voldoet. Zij doen een goed werk.

—— Steve Toner

Ik ben online Chatten Nu

Originele Cisco SFP-glasvezel SFP-10G-LR SFP optische transceiver LC DX-connector

China Originele Cisco SFP-glasvezel SFP-10G-LR SFP optische transceiver LC DX-connector leverancier
Originele Cisco SFP-glasvezel SFP-10G-LR SFP optische transceiver LC DX-connector leverancier Originele Cisco SFP-glasvezel SFP-10G-LR SFP optische transceiver LC DX-connector leverancier Originele Cisco SFP-glasvezel SFP-10G-LR SFP optische transceiver LC DX-connector leverancier

Grote Afbeelding :  Originele Cisco SFP-glasvezel SFP-10G-LR SFP optische transceiver LC DX-connector

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: H-Lin
Certificering: CE RoHS FCC
Modelnummer: SFP-10g-LR

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pc een plastic zak
Levertijd: Verzonden in 2 ~ 3 dagen na betaling
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 5000 Piece / Pieces per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
gegevenssnelheid: 10 G Afstand: 10KM
Type connector: LC DX Type: SM
golflengte: 1270/1330nm Voeding: 3.3V
Toelaatbare verminderingswaarde: 7dBm Zendermacht: ~8~0 (dBm)
Hoog licht:

sfp transceiver module

,

fiber optic sfp module

10G SM Duplexpoort optische transceiver SFP + compatibel Cisco SFP-10G-LR

Omschrijving:

Optische vezelmodule classificatie: volgens functie: het omvat een optische ontvangende module, een optische zendmodule, een optische zendontvangermodule en een optische zendmodule

SFP + -10GB-LR is een zeer compacte 10Gb / s optische zendontvangermodule voor seriële optische communicatietoepassingen met 10 Gb / s. De SFP + -10GB-LR converteert een 10Gb / s seriële elektrische gegevensstroom naar 10 Gb / s optisch uitgangssignaal en een 10 Gb / s optisch ingangssignaal naar 10Gb / s seriële elektrische gegevensstromen. De hoge snelheid 10Gb / s elektrische interface is volledig compatibel met SFI-specificatie.


Over de SFP-instructie:

1: We gebruiken Ultra geavanceerde plug-in, galvaniseren hard goud werk, kan zorgen voor herhaalde plug and play, strikte controle van elk product, om stabiele transmissie te garanderen

2: SFP gebruikt de definitie van de gouden punaise, zodat de functie van de module anders is en de volgorde van de kracht op de voet anders is.

3: de fijne inspectie van de gouden vinger maakt een precieze combinatie mogelijk van printplaatcomponenten en verlaagt de temperatuur die wordt gegenereerd door de werking van de module

Voorzien zijn van:


Hot-pluggable SFP + footprint
l Ondersteunt 9,5 tot 10,3 Gb / s bitsnelheden
l Vermogensdissipatie <1.5W
l enkele 3.3V voeding
l Maximale linklengte van 20 km
l CWDM-golflengte EML-zender, PIN-fotodetector
l Duplex LC-connector
l Vermogensdissipatie <1.5W
l Ingebouwde digitale diagnostische functies
l Temperatuurbereik van het geval: -5 ° C tot 70 ° C



compatibiliteit
Geschikt voor alle merken: Cisco, Huawei, H3C, Netgear, Nortel, Extreme, Foundry, Alcatel, Allied, HP, 3COM, Juniper, Enterasys ....
We kunnen bijna alle merkcompatibele SFP-transceivers ondersteunen voor netwerk en telecom


Productdetails
Soort apparaat SFP + transceivermodule - LC / PC single-mode
Behuizingstype Insteekmodule
Bekabeling type 10GBase-LR
Overdrachtssnelheid 10 Gbps
Optische golflengte 1330 / 1270nm
Data Link Protocol 10 Gigabit Ethernet
Max. Overdrachtsafstand 20KM
Conforme normen IEEE 802.3ae
Garantie 3 jaar
Ontworpen voor Katalysator Switch Module 3012 voor IBM BladeCenter, Switch Module 3110G voor IBM BladeCenter,
Switch Module 3110X voor IBM BladeCenter; Nexus 5010

tarief Golflengte Overdracht afstand Pakket Temperatuur Type
10G 1270/1330 10KM SFP + 0 ~ 70 DFB + PIN
10G 1330/1270 10KM SFP + 0 ~ 70 DFB + PIN
10G 1270/1330 20KM SFP + 0 ~ 70 DFB + PIN
10G 1330/1270 20KM SFP + 0 ~ 70 DFB + PIN
10G 1270/1330 40KM SFP + 0 ~ 70 DFB + PIN
10G 1330/1270 40KM SFP + 0 ~ 70 DFB + PIN
10G 1270/1330 60KM SFP + 0 ~ 70 DFB + PIN
10G 1330/1270 60KM SFP + 0 ~ 70 DFB + PIN


Controleer bij het installeren van de module of het uiteinde van de trekring naar boven is en of de gouden vingertop rechtstreeks in het apparaat is gestoken.


Het is eenvoudig en handiger om de module eruit te trekken, de trekring naar buiten te trekken en eruit te trekken.






Goede kwaliteit is niet bang voor de echte ontmanteling van de machine

Contactgegevens
H-LIN INTERNATIONAL (HK) LIMITED

Contactpersoon: Ms. Cathy

Tel.: 86-755-27500078

Fax: 86-0755-27500077

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)