H-LIN BEPERKT INTERNATIONAAL (HK)

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Media Converter

10 / 100/1000M Vezel Optische Media Convertor Externe Macht met 1 SFP-Groefrj45 Haven

Certificaat
Van goede kwaliteit Outdoor Fiber Optic Cable voor verkoop
Van goede kwaliteit Outdoor Fiber Optic Cable voor verkoop
10years aardige samenwerking door redelijke prijs, stabiele kwaliteit en geduldige houding om al verwant werk te behandelen, zijn wij niet alleen partners maar ook vrienden met Team h-LIN.

—— Arabnia

H-LIN is professioneel, verantwoordelijk, efficiënt in onze samenwerking tussen bedrijven. Wij zijn zeer blij om met die uitstekende dames te werken, die zich op het lange vennootschap met hen verheugen.

—— Sarahtoelage

Wij zijn zeer tevreden met h-LIN, kunnen zij vezelmaterialen verstrekken die allen aan onze vereisten voldoet. Zij doen een goed werk.

—— Steve Toner

Ik ben online Chatten Nu

10 / 100/1000M Vezel Optische Media Convertor Externe Macht met 1 SFP-Groefrj45 Haven

China 10 / 100/1000M Vezel Optische Media Convertor Externe Macht met 1 SFP-Groefrj45 Haven leverancier
10 / 100/1000M Vezel Optische Media Convertor Externe Macht met 1 SFP-Groefrj45 Haven leverancier 10 / 100/1000M Vezel Optische Media Convertor Externe Macht met 1 SFP-Groefrj45 Haven leverancier 10 / 100/1000M Vezel Optische Media Convertor Externe Macht met 1 SFP-Groefrj45 Haven leverancier

Grote Afbeelding :  10 / 100/1000M Vezel Optische Media Convertor Externe Macht met 1 SFP-Groefrj45 Haven

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: H-Lin
Certificering: CE,Rohs,FC
Modelnummer: Hl-M.D.-SFP

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 5st
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 20pcs, het karton van 30pcs, van 40pcs, van 50pcs of van 60pcs één voor optie
Levertijd: 3~4working dagen na betaling
Betalingscondities: T / T, L / C, Western Union
Levering vermogen: 3000 Stuk/stukken per Week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Type: SFP-vezelmedia convertor gegevenssnelheid: 10/100/1000M
Type vezel: SM Voeding: Externe voeding
Certificering: CE,Rohs,FC Vezelhaven: SFP-HAVEN
netwerkhaven: RJ45-Haven Type connector: LC
Hoog licht:

optical media converter

,

sm to mm fiber media converter

10/100/1000M de Media van Vezel Optische SFP Convertor met 1SFP-Groefrj45 Haven met Externe Macht

 

 

 

Beschrijving:

 

De reeks optische zendontvangers van Ethernet kan het verdraaide paarsignaal en optische vezelsignaal van Ethernet aan elkaar door de optische vezelmodule van SFP omzetten. De transmissieafstand van het netwerk kan van 100 meters tot 120 kilometers worden uitgebreid. De interconnectie tussen HUB, SCHAKELAAR, servers, terminals en verre terminals kan gemakkelijk worden gerealiseerd. De de vezelzendontvanger van SFP Ethernet is gebruiksklaar, wat kan door één enkele computer worden gebruikt of met veelvoudige computers in dezelfde chassis worden geïntegreerd. Tegelijkertijd, SFP-kan de module heet- wordengestopt om gebruikers te vergemakkelijken om op elk ogenblik volgens de daadwerkelijke situatie aan te passen en te vervangen.


De vezeloptische zendontvangers hebben zes LEIDENE indicatoren die de werkende staat van de zendontvanger tonen. Volgens leiden, is het mogelijk om te bepalen of de zendontvanger behoorlijk werkt en welke problemen het kunnen hebben, zo helpend om de fouten te identificeren. Hun functies zijn als volgt:
PWR: het licht wijst erop dat de DC5V-adapter normaal werkt.
FX100: het licht wijst erop dat het tarief van de optische vezeltransmissie 100Mbps is.
FXLink/Akte: Het licht wijst vaak erop dat de optische vezelverbinding correct wordt verbonden; het licht dat opvlamt wijst erop dat er gegevenstransmissie in de optische vezel is;
Fdx: het licht wijst erop dat de optische vezel gegevens op full-duplexwijze overbrengt.
TX100: het licht wijst erop dat het verdraaide tarief van de paartransmissie 100Mbps is.
Het licht wijst niet erop dat de transmissiesnelheid van verdraaid paar 10Mbps is.
TX verbinding/Akte: Een licht wijst vaak erop dat de optische vezelverbinding correct wordt verbonden; een lichte flits wijst erop dat het gegeven in de optische vezel wordt overgebracht.

 

De aanpassingszendontvanger van Gigabit met een haven van Gigabit SFP en een RJ45-haven kan aan de behoeften van gebruikers voldoen.
Kies de verschillende modules van Gigabit SFP (1000Base-t, 1000Base-SX, 1000Base-LX, enz.). De modules omvatten enige de wijze enige vezel van Gigabit/enige de wijze dubbele vezel van Gigabit/multimode dubbele vezel van Gigabit.

 

 

Technische Beschrijvingen:

 

Technische Parameters voor 10/100/1000M Aanpassings Snelle Ethernet Optische Media Convertor
 
Aantal Netwerkhavens 1 kanaal
Aantal Optische Havens 1 kanaal  
NIC Transmissietarief 10/100/1000Mbit/s  
NIC Transmissiewijze 10/100/1000M aanpassings met steun voor automatische inversie van MDI/MDIX  
Het optische Tarief van de Haventransmissie 1000Mbit/s  
Werkend Voltage AC 220V of gelijkstroom +5V  
Algemene Macht <3w>  
Netwerkhavens RJ45-haven  
Optische Specificaties

Optische Haven: Sc, (Facultatieve) LC

Multi-Mode: 50/125, Single-Mode 62.5/125um: 8.3/125, 8.7/125um, 8/125,10/125um

Golflengte: Single-Mode: 1310/1550nm

Gegevenskanaal

IEEE802.3x en gesteund backpressure van de botsingsbasis

Het werk Wijze: Hoogtepunt/half - duplex gesteund Transmissietarief: 1000Mbit/s

met foutenpercentage van nul


 

Zeer belangrijke Eigenschappen

 

De vezeloptische zendontvangers kunnen overal in het netwerk worden gebruikt om bijgewerkte technologieën met bestaande apparaten te integreren, en de vezeloptische zendontvangers kunnen bestaande kabels uitbreiden.

Eenvoudig ontwerp, hoge betrouwbaarheid en lage machtsconsumptie.
Het modulaire structuurontwerp kan op het voedingrek worden geconcentreerd.
Een SFP-contactdoos wordt verstrekt, en SFP-de module kan worden geselecteerd vrij om enige/multiwijze en verschillende transmissieafstand te realiseren.
Gebruiksklaar steun heet ruilmiddel;
De ultra lage transmissie van vertragingsgegevens, de transparante transmissie van het netwerkprotocol;
Het steunt opslag en voorwaartse wijze, en steunt ultra lange pakketten, tot 9720 bytes, met ingebouwde 128K-buffer.
De steun IEEE802.1Q, steunt dwarsschakelaar VLAN, BOOMSTAM;
De autotik van havensteunen auto-MDI/MDIX.
De steun IEEE802.x, het havenverkeer en de tegendruk controleren en veilige gebruikersauthentificatie;
Steunhaven VLAN, haven het weerspiegelen. IPV6 haven die die verkeer 4K, Trunking weerspiegelt op MAC wordt gebaseerd;
Automatische verbindings efficiënte overdracht, het dubbele Etiketteren/QinQ;
Het aantal van de steungeneratie en lijnopsporing, IGMP, MLD;
Het heeft de functie van verbindingsalarm (LFP) om de verbindingsonderbreking automatisch te ontdekken wanneer om het even welke haven in de verbinding wordt losgemaakt.
De ingebouwde die kring van de bliksembescherming kan de schade zeer verminderen door blikseminductie wordt veroorzaakt.
Het gemiddelde geen fouten werktijd is meer dan 50 duizend uren.

 

 

Toepassing 

 

FTTH-Systeem

Flat aan de bouw

Controle en spionsysteem

 

 

Detailes:

 

Hoog - kwaliteitsspaander, foto-elektrische geïntegreerde moduletransmissie sneller en stabieler

 

 

10 / 100/1000M Vezel Optische Media Convertor Externe Macht met 1 SFP-Groefrj45 Haven

 

 

Het dubbele ventilatieontwerp verzekert goede spaanderverrichting.

 

 

10 / 100/1000M Vezel Optische Media Convertor Externe Macht met 1 SFP-Groefrj45 Haven

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Contactgegevens
H-LIN INTERNATIONAL (HK) LIMITED

Contactpersoon: Ms. Cathy

Tel.: 86-755-27500078

Fax: 86-0755-27500077

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)