H-LIN BEPERKT INTERNATIONAAL (HK)

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenSFP Fiber Module

duplexsfp de Zendontvangermodule Compatibel Cisco SFP-10g-LR van 10G SM

Certificaat
Van goede kwaliteit Outdoor Fiber Optic Cable voor verkoop
Van goede kwaliteit Outdoor Fiber Optic Cable voor verkoop
10years aardige samenwerking door redelijke prijs, stabiele kwaliteit en geduldige houding om al verwant werk te behandelen, zijn wij niet alleen partners maar ook vrienden met Team h-LIN.

—— Arabnia

H-LIN is professioneel, verantwoordelijk, efficiënt in onze samenwerking tussen bedrijven. Wij zijn zeer blij om met die uitstekende dames te werken, die zich op het lange vennootschap met hen verheugen.

—— Sarahtoelage

Wij zijn zeer tevreden met h-LIN, kunnen zij vezelmaterialen verstrekken die allen aan onze vereisten voldoet. Zij doen een goed werk.

—— Steve Toner

Ik ben online Chatten Nu

duplexsfp de Zendontvangermodule Compatibel Cisco SFP-10g-LR van 10G SM

China duplexsfp de Zendontvangermodule Compatibel Cisco SFP-10g-LR van 10G SM leverancier
duplexsfp de Zendontvangermodule Compatibel Cisco SFP-10g-LR van 10G SM leverancier duplexsfp de Zendontvangermodule Compatibel Cisco SFP-10g-LR van 10G SM leverancier

Grote Afbeelding :  duplexsfp de Zendontvangermodule Compatibel Cisco SFP-10g-LR van 10G SM

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: H-Lin
Certificering: CE RoHS FCC
Modelnummer: SFP-10g-LR

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: negotiable
Verpakking Details: volgens hoeveelheid, kunnen wij 1 door in doos, of 10pcs in plastic doos of 20pcs aanbieden. en wij
Levertijd: Verscheept in 3~ 5 dagen na betaling
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 1000 Stuk / Stukken per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
gegevenssnelheid: 10 G Afstand: 10KM
Type connector: LC DX Type: SM
golflengte: 1270/1330nm Voeding: 3.3V
Toelaatbare verminderingswaarde: 7dBm Zendermacht: ~8~0 (dBm)
Hoog licht:

sfp transceiver module

,

sfp fiber transceiver

duplex de haven optische zendontvanger SFP+ compatibel Cisco SFP-10g-LR van 10G SM
 
Beschrijving:

 

De classificatie van de optische vezelmodule: volgens functie: Het omvat optische ontvangende module, optische overbrengende module, optische zendontvangermodule en optische overbrengende module
 
Sfp+-10gb-LR bedraagt een zeer compacte optische de zendontvangermodule van 10Gb/s voor periodieke optische communicatie toepassingen 10Gb/s. Sfp+-10gb-LR zet een periodieke elektro de gegevensstroom van 10Gb/s in optisch de outputsignaal van 10Gb/s en een optisch de inputsignaal van 10Gb/s aan om periodieke elektro de gegevensstromen van 10Gb/s. De hoge snelheids10gb/s elektrointerface is volledig volgzaam met SFI-specificatie.
 
 
Ongeveer SFP-instructure:
 
1: Wij gebruiken het ultra geavanceerde insteek, galvaniserende harde gouden werk, kunnen herhaalde gebruiksklare, strikte controle van elk product verzekeren, om stabiele transmissie te verzekeren
 
2: SFP gebruikt de gouden definitie van de vingerspeld, zodat de functie van de module verschillend is, en de orde van de macht op de voet is verschillend.
 
3: de fijne inspectie van de gouden vinger staat nauwkeurige combinatie componenten van de kringsraad toe en vermindert de temperatuur die door de moduleverrichting wordt geproduceerd

 

 

Eigenschap:


Heet-pluggable SFP+-voetafdruk
lsteunen 9,5 aan 10.3Gb/s-bitrate
van de lmacht de Enige < 1=""> 3.3V voeding van het de dissipatiel
lengte van de l de Maximumverbinding van 20km
de zender van de lcwdm golflengte EML, SPELDfotodetector
l Duplexlc schakelaar
van het de dissipatiel van de l < 1=""> macht de Ingebouwde digitale kenmerkende functies
de temperatuurwaaier van het lgeval: - 5°C aan 70°C



Verenigbaarheid
Al merk compatibel als: Cisco, Huawei, H3C, Netgear, Nortel, Uiterste, Gieterij, Verenigd Alcatel, HP, 3COM, Jeneverbes, Enterasys….
Wij kunnen bijna al zendontvanger van merk compatibele SFP voor netwerk steunen en telcom


 

Productdetails
Apparatentype SFP+ zendontvangermodule - single-mode LC/PC
Bijlagetype Insteekmodule
De aanleg van kabelnetten van Type 10GBase-LR
Gegevensoverdrachtssnelheid 10 Gbps
Optische Golflengte 1330/1270nm
Gegevens - verbindingsprotocol 10 Gigabit Ethernet
Maximum Overdrachtafstand 20KM
Volgzame Normen IEEE 802.3ae
Garantie 3years
Ontworpen voor Module 3012 van de katalysatorschakelaar voor IBM BladeCenter, Schakelaarmodule 3110G voor IBM BladeCenter,
Schakelaarmodule 3110X voor IBM BladeCenter; Samenhang 5010

 

Tarief Golflengte Transmissieafstand Pakket Temperatuur Type
10G 1270/1330 10KM SFP+ 0~70 DFB+PIN
10G 1330/1270 10KM SFP+ 0~70 DFB+PIN
10G 1270/1330 20KM SFP+ 0~70 DFB+PIN
10G 1330/1270 20KM SFP+ 0~70 DFB+PIN
10G 1270/1330 40KM SFP+ 0~70 DFB+PIN
10G 1330/1270 40KM SFP+ 0~70 DFB+PIN
10G 1270/1330 60KM SFP+ 0~70 DFB+PIN
10G 1330/1270 60KM SFP+ 0~70 DFB+PIN

 

 


Wanneer het installeren van de module, bevestig dat het eind van de trekkrachtring upwards is, en het gouden vingeruiteinde wordt direct opgenomen in het apparaat.


Het is eenvoudig en geschikter om de module terug te trekken, de trekkrachtring terug te trekken en het uit te trekken.
 

 

duplexsfp de Zendontvangermodule Compatibel Cisco SFP-10g-LR van 10G SM


 
duplexsfp de Zendontvangermodule Compatibel Cisco SFP-10g-LR van 10G SM

 
 
De goede kwaliteit is niet bang van het echte machine ontmantelen
 
duplexsfp de Zendontvangermodule Compatibel Cisco SFP-10g-LR van 10G SM

Contactgegevens
H-LIN INTERNATIONAL (HK) LIMITED

Contactpersoon: Ms. Cathy

Tel.: 86-755-27500078

Fax: 86-0755-27500077

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)