H-LIN BEPERKT INTERNATIONAAL (HK)

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Media ConverterProfessionele Industriële Minigrootte compacte Optische Media Convertor 10/100/1000Mbps gelijkstroom 5V~12V
Certificaat
Van goede kwaliteit Outdoor Fiber Optic Cable voor verkoop
Van goede kwaliteit Outdoor Fiber Optic Cable voor verkoop
10years aardige samenwerking door redelijke prijs, stabiele kwaliteit en geduldige houding om al verwant werk te behandelen, zijn wij niet alleen partners maar ook vrienden met Team h-LIN.

—— Arabnia

H-LIN is professioneel, verantwoordelijk, efficiënt in onze samenwerking tussen bedrijven. Wij zijn zeer blij om met die uitstekende dames te werken, die zich op het lange vennootschap met hen verheugen.

—— Sarahtoelage

Wij zijn zeer tevreden met h-LIN, kunnen zij vezelmaterialen verstrekken die allen aan onze vereisten voldoet. Zij doen een goed werk.

—— Steve Toner

Ik ben online Chatten Nu

Professionele Industriële Minigrootte compacte Optische Media Convertor 10/100/1000Mbps gelijkstroom 5V~12V

China Professionele Industriële Minigrootte compacte Optische Media Convertor 10/100/1000Mbps gelijkstroom 5V~12V leverancier
Professionele Industriële Minigrootte compacte Optische Media Convertor 10/100/1000Mbps gelijkstroom 5V~12V leverancier Professionele Industriële Minigrootte compacte Optische Media Convertor 10/100/1000Mbps gelijkstroom 5V~12V leverancier Professionele Industriële Minigrootte compacte Optische Media Convertor 10/100/1000Mbps gelijkstroom 5V~12V leverancier

Grote Afbeelding :  Professionele Industriële Minigrootte compacte Optische Media Convertor 10/100/1000Mbps gelijkstroom 5V~12V

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: H-Lin
Certificering: CE,Rohs,FC
Modelnummer: Hl-M.D.-SSFP

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pair
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 20pcs, het karton van 30pcs, van 40pcs, van 50pcs of van 60pcs één voor optie
Levertijd: 3~4working dagen na betaling
Betalingscondities: T / T, L / C, Western Union
Levering vermogen: 3000 Stuk/stukken per Week
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type: SFP-vezelmedia convertor Type vezel: SM of MM.
Voeding: Externe voeding Vezelhaven: DE HAVEN VAN SC, VAN FC, ST OF LC-
netwerkhaven: RJ45-Haven Maat: 60mm (W)×20mm (H)×90 mm (l)

Professionele Industriële Minigrootte compacte Optische Media Convertor 10/100/1000Mbps gelijkstroom 5V~12V
 
 
 
Beschrijving:
 
 
Optische Vezelmedia de Convertor is een soort optoelectronic omzettingsmateriaal dat de elektrosignalen van Ethernet in optische signalen omzet. Door de elektrosignalen in optische signalen voor transmissie in multi-mode of single-mode optische vezels om te zetten, breekt het door de beperking van de afstand van de kabeltransmissie en maakt Ethernet verscheidene kilometers of zelfs meer realiseren door optische vezelmiddel onder het gebouw te gebruiken van het waarborgen van hoge bandbreedtetransmissie. Transmissie over lange afstand aan 100 kilometers. Het gebruiken van optische vezelzendontvanger om netwerk te construeren kan netwerkinvestering bewaren. Het gebruik van optische zendontvanger is een goede oplossing voor transmissie over lange afstand overeenkomstig de huidige netwerkstatus.
 
Het voordeel van dit model, slechts 10/100/1000M de Vezelhaven van de miniconvertor kan 100Base controleren.
 
De compacte grootte van Miniconvertor wordt speciaal ontworpen door H-LIN voor ruimtegrensinstallatie en Mini is de ideale media convertor voor onderneming. Het vergt meer geavanceerd technisch en vaardigheid voor deze kleine grootteconvertor, kan het in ' zetten rek 19 opzet, en bewaart veel ruimte. Dit model is zeer populair dat in Rusland en een andere landen met hoogte wordt gebruikt - kwaliteit, aardige verschijning. Gebruiksklaar, verstrekkend store-and-forward gegevenstransmissie. Breed voltage van 5V aan 12V.
 

  • 10/100/1000Base-TX UTP aan 1000Base-FX vezelmedia omzetting
  • Steun IEEE802.3 10Base-t, de normen van IEEE802.3u 100Base-TX/FX
  • SC/FC/ST facultatief /LC
  • ONDERDOMPELINGSschakelaar om verschillende configuraties te plaatsen
  • LFP (de Verbindingsfout ervaart) steun
  • Compacte pakketgrootte

 
 
Technische Beschrijvingen:
 
 

ParameterSpecificaties
Toegangswijze10/100/1000Mbps
NormIEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, 100Base-FX
Golflengte850nm/1310nm/1550nm
TransmissieafstandMulti-mode: 2 km;
enige wijze: 20/40/60/80/100/120 km;
Kat-5 verdraaide paren: 100m
OmzettingsmiddelenOpslag en Voorwaartse wijze of besnoeiing-door wijze
DatatransportbesturingVolledig - duplex: datatransportbesturing;
Half - duplex: tegendruk
InputvoltageGELIJKSTROOM 5V~12V
De macht verbruikt<3w>
Werkende temperatuur0~50ºC
Werkende vochtigheid5%~90%
Het handhaven van temperatuur-40~70ºC
Het handhaven van vochtigheidnon-condensing 5% ~ 90%
Dimensions660mm (W)×20mm (H)×90 mm (l)

 
 
Toepassing 
 
FTTH-Systeem
Flat aan de bouw
Controle en spionsysteem
 
Het wordt toegepast op de breedband en over lange afstand transmissie van Ethernet zoals het spoorwegleger in het bank Intelligente District van de Overheidsschool van telecommunicatie, radio en televisiemacht.
 
 
Het opdracht geven van tot informatie:
 
 

Beschrijving-XXX
Mini 10/100/1000Base-TX aan Media 1000Base-FX Convertor

S: Duplex Single-mode
M: Duplex Multi-mode
B: Single-mode simplex
SFP: SFP-Groef

3: TX 1310nm
4: TX 1490nm
5: TX 1550nm
8: TX 850nm

S: Sc
F: FC
T: ST
L: LC

05: 550M
2: 2KM
20: 20KM
40: 40KM

 
Professionele Industriële Minigrootte compacte Optische Media Convertor 10/100/1000Mbps gelijkstroom 5V~12V
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Contactgegevens
H-LIN INTERNATIONAL (HK) LIMITED

Contactpersoon: cathy

Tel.: +8618603057367

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)