H-LIN BEPERKT INTERNATIONAAL (HK)

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFTTH glasvezel kabel

van de de Vezel de Optische Kabel FRP van 2core FTTH van het de Sterktelid zwarte kleur met Sc-Schakelaar

Certificaat
Van goede kwaliteit Outdoor Fiber Optic Cable voor verkoop
Van goede kwaliteit Outdoor Fiber Optic Cable voor verkoop
10years aardige samenwerking door redelijke prijs, stabiele kwaliteit en geduldige houding om al verwant werk te behandelen, zijn wij niet alleen partners maar ook vrienden met Team h-LIN.

—— Arabnia

H-LIN is professioneel, verantwoordelijk, efficiënt in onze samenwerking tussen bedrijven. Wij zijn zeer blij om met die uitstekende dames te werken, die zich op het lange vennootschap met hen verheugen.

—— Sarahtoelage

Wij zijn zeer tevreden met h-LIN, kunnen zij vezelmaterialen verstrekken die allen aan onze vereisten voldoet. Zij doen een goed werk.

—— Steve Toner

Ik ben online Chatten Nu

van de de Vezel de Optische Kabel FRP van 2core FTTH van het de Sterktelid zwarte kleur met Sc-Schakelaar

China van de de Vezel de Optische Kabel FRP van 2core FTTH van het de Sterktelid zwarte kleur met Sc-Schakelaar leverancier
van de de Vezel de Optische Kabel FRP van 2core FTTH van het de Sterktelid zwarte kleur met Sc-Schakelaar leverancier van de de Vezel de Optische Kabel FRP van 2core FTTH van het de Sterktelid zwarte kleur met Sc-Schakelaar leverancier

Grote Afbeelding :  van de de Vezel de Optische Kabel FRP van 2core FTTH van het de Sterktelid zwarte kleur met Sc-Schakelaar

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen China
Merknaam: H-LIN
Certificering: CE,Rohs
Modelnummer: Gjxfh-2

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 Roll/rollen
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1km/reel, 2 spoelen/karton, of Pakket vanaf klantenverzoek
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 500 Kilometer/Kilometers per Dag
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Kernaantal: 2 Jas: LSZH
vezel: G657A Diameter van: 2.0*3.0mm
Schedekleur: wit / zwart Toepassing: Telecommunicatienetwerk
Sterktelid: FRP/KFRP/Steel draad Los Buismateriaal:: PBT
Hoog licht:

fiber drop cable

,

fiber optic drop cable

 

Kabel van de vezel de Optische FTTH Daling voor het maken van Flardkoord met Sc-schakelaar

 

 

Productomschrijving

 

De structuur van de kabel van de vlindervezel (de kabel van de leerdraad) moet de kleine buigende vezel van de straal enige wijze en symmetrische versterking twee in vlam integreren - vertragersschede. Het sterktelid kan staaldraad, KFRP of GFRP zijn, en het schedemateriaal kan vlam zijn - vertragerspvc of de lage vrije brandstof van het rookhalogeen, en de schedekleur kunnen wit, zwart zijn of gebruiker. Andere te vragen kleuren. De schedestructuur die gemakkelijk zijn te scheuren en de toelaatbare buigende straal maken de installatie van optische kabel geschikt. De vezel optische kabel kan G.657-vezel gebruiken, heeft de vezel uitstekende buigende prestaties, kan de kleine buigende straal minder dan 15mm, vooral geschikt zijn voor binnen aanleg van kabelnetten met kleine draaiende straal, zoals muurhoek, binnenpaneel.

 

 

 

Optische vezel:

 

Wij keuren momenteel de beste flexural optische vezel van Yangtze goed G657A. Het verlies voldoet aan de vereisten van de nationale norm. De buigende straal is slechts 7.5mm, is het buigende verlies klein, en het buigende leven is lang. (De G652-vezel die door online handelaars wordt gebruikt is niet geschikt voor FTTH voor droge optische vezel) de kosten van flexural optische vezel zijn over dubbel van gewone optische vezel. Yangtze, de bakenbrand, Tong Ding en andere met specialisatie studeren merken af gebruiken ook optische fibe van G657A2

 

Schede:

 

de nieuwe hoge milieu rubberdeeltjes van pvc. Koude bestand, hittebestendig en corrosiebestendig. De glans is sterk, mooi en praktisch.

 

Staaldraad:

 

het echte gebruik van versterkte het phosphating staaldraad. Kan de oppervlakte phosphating behandeling, antirust, corrosieweerstand, treksterkte 2500mpa bereiken, is sommige fabrikanten van sterkte van het koper de beklede ijzer slechts over 700MPa, ver onder de nationale norm.

 

Elke spoel van kabel ging de OTDR-test over alvorens te verschepen

 

Dit product keurt anti buigende G657-A2-kern goed, en het verlies bereikt de norm. De buigende straal is tot 7.5mm, en het buigende leven is langer. Geschikter voor binnen/openlucht complex bedradingsmilieu! Het buigende verlies is veel minder dan dat van andere kernen, en is volkomen compatibel.

 

Kenmerken

 

De speciale laag-kromming-gevoeligheidsvezel verstrekt hoge bandbreedte en uitstekend communicatie transmissiebezit;


Twee parallelle FRP-sterkteleden verzekeren goede prestaties van verbrijzelingsweerstand om de vezel te beschermen;


Eenvoudige structuur, lichtgewicht en hoge uitvoerbaarheid

 

Het nieuwe fluitontwerp, gemakkelijk strook en las, vereenvoudigt de installatie en het onderhoud;


Lage smokeandvlam - vertragersschede.

 

 

 

Vezelparameters

Nr. Punten Eenheid Specificatie
G.657A1
1 De Diameter van het wijzegebied 1310nm μm 9.0±0.4
1550nm μm 10.1±0.5
2 Bekledingsdiameter μm 124.8±0.7
3 Bekledings niet-Cirkelvormigheid % ≤0.7
4 Kern-bekleding Concentriciteitsfout μm ≤0.5
5 Deklaagdiameter μm 245±5
6 Deklaag niet-Cirkelvormigheid % ≤6.0
7 Bekleding-met een laag bedekkende Concentriciteitsfout μm ≤12.0
8 De Golflengte van de kabelscheiding NM λcc≤1260
9 Vermindering (max.) 1310nm dB/km ≤0.4
1550nm dB/km ≤0.3
10 Macro-buigt Verlies 1turn×10mm straal @1550nm dB ≤0.75
1turn×10mm straal @1625nm dB ≤1.5
           

 

Kabelparameters

Punten Specificaties
Vezeltellingen 2
Gekleurd Met een laag bedekkend Vezel Afmeting 250±15μm
Kleur Blauw, Sinaasappel
Sterktelid Afmeting 0.4mm
Materiaal Staal
Zelfstandig Lid Afmeting 1.0mm
Materiaal Staal
Jasje Afmeting 5.2±0.2mm×2.1±0.1mm
Materiaal LSZH
Kleur Zwart

 

 

Mechanische en Milieukenmerken

Punten Eenheid Specificaties
Spanning (Op lange termijn) N 300
Spanning (Op korte termijn) N 600
Verbrijzeling (Op lange termijn) N/10cm 1000
Verbrijzeling (Op korte termijn) N/10cm 2200
Min. (Dynamische) Krommingsstraal mm 20D
Min. (Statische) Krommingsstraal mm 10D
Installatietemperatuur -20~+60
Werkende Temperatuur -40~+70
Opslagtemperatuur

-40~+70

 

 

 

Comparasion van het materiaal van het sterktelid:

 

 

 

Als het sterktelid door koper bekleed ijzer, na een periode in lucht wordt gemaakt, is het gemakkelijk te oxyderen, gebroken en heeft slechte treksterkte.

 

 

Maar wij gebruiken de versterkte staaldraad, wordt het behandeld door phosphating, en is bestand tegen borduurwerk en corrosieweerstand. De sterkte is 5 keer dat van koper met een laag bedekt ijzer.

 

 

van de de Vezel de Optische Kabel FRP van 2core FTTH van het de Sterktelid zwarte kleur met Sc-Schakelaar

 

 

 

van de de Vezel de Optische Kabel FRP van 2core FTTH van het de Sterktelid zwarte kleur met Sc-Schakelaar

 

 

 

 

 Gemaakt aan patchcord.

 



 van de de Vezel de Optische Kabel FRP van 2core FTTH van het de Sterktelid zwarte kleur met Sc-Schakelaar
 
 
 

 

 
 
 
 
 

 

Contactgegevens
H-LIN INTERNATIONAL (HK) LIMITED

Contactpersoon: Ms. Cathy

Tel.: 86-755-27500078

Fax: 86-0755-27500077

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)