H-LIN BEPERKT INTERNATIONAAL (HK)

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenSFP Fiber Module

1.25Gbps van de de Zendontvangervezel van SFP de Optische Optische Module met Dubbele Vezellc Schakelaar

Certificaat
Van goede kwaliteit Outdoor Fiber Optic Cable voor verkoop
Van goede kwaliteit Outdoor Fiber Optic Cable voor verkoop
10years aardige samenwerking door redelijke prijs, stabiele kwaliteit en geduldige houding om al verwant werk te behandelen, zijn wij niet alleen partners maar ook vrienden met Team h-LIN.

—— Arabnia

H-LIN is professioneel, verantwoordelijk, efficiënt in onze samenwerking tussen bedrijven. Wij zijn zeer blij om met die uitstekende dames te werken, die zich op het lange vennootschap met hen verheugen.

—— Sarahtoelage

Wij zijn zeer tevreden met h-LIN, kunnen zij vezelmaterialen verstrekken die allen aan onze vereisten voldoet. Zij doen een goed werk.

—— Steve Toner

Ik ben online Chatten Nu

1.25Gbps van de de Zendontvangervezel van SFP de Optische Optische Module met Dubbele Vezellc Schakelaar

China 1.25Gbps van de de Zendontvangervezel van SFP de Optische Optische Module met Dubbele Vezellc Schakelaar leverancier

Grote Afbeelding :  1.25Gbps van de de Zendontvangervezel van SFP de Optische Optische Module met Dubbele Vezellc Schakelaar

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: H-Lin
Certificering: CE RoHS FCC
Modelnummer: Hl-pd-g39-20L

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 50st
Prijs: negotiable
Verpakking Details: normale verpakking
Levertijd: Verscheept in 3 dagen na betaling
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 2000 Piece / stuks per dag
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
datarate: 1,25 g Afstand: 20KM
Connector: LC Type: SM
golflengte: 1310nm Enkelvoudige voeding: +3.3V
Hoog licht:

sfp transceiver module

,

sfp fiber transceiver

1.25Gbps de optische zendontvanger van SFP met dubbele vezel, DDM-bereik aan 80km

 

Beschrijving:

 

De optische module wordt ook genoemd optische vezelmodule, zou de vertaling zendontvangermodule moeten zijn. De functie van de optische module is de foto-elektrische omzetting, en de zender zet het elektrosignaal in het optische signaal om. Na de transmissie door de optische vezel, zet het ontvangende eind het optische signaal in het elektrosignaal om. SFP is een soort optische module.
 

De classificatie van de optische vezelmodule: volgens functie: Het omvat optische ontvangende module, optische overbrengende module, optische zendontvangermodule en optische overbrengende module

 

 

Eigenschap:

 

  • SFP-pakket met LC-schakelaar
  • 1310nm vriespunt-laser en de detector van de SPELDfoto
  • Tot 20Km transmissie op SMF
  • +3.3V kies voeding uit
  • Compatibele de gegevens input-output interface van LVPECL
  • Lage EMI en uitstekende ESD bescherming
  • volgzame laserveiligheidsnorm CEI-60825
  • Compatibel systeem met RoHS
  • Digitale Kenmerkende volgzame sff-8472

 

Toepassing:

 

Ethernet

 

Telecommunicatie

 

Vezelkanaal

 

Absolute Maximumclassificaties

 

Parameter Symbool Minimum Maximum Eenheden
Opslagtemperatuur Tst -40 +85 °C
Leveringsvoltage Vcc 0 +3.6 V
Werkende Relatieve Vochtigheid Relatieve vochtigheid 5 95 %

 

1.25Gbps van de de Zendontvangervezel van SFP de Optische Optische Module met Dubbele Vezellc Schakelaar

 

 

Modellen:

 

1.25Gbps van de de Zendontvangervezel van SFP de Optische Optische Module met Dubbele Vezellc Schakelaar

 

 

 

VERPAKKING en Productie

 

1.25Gbps van de de Zendontvangervezel van SFP de Optische Optische Module met Dubbele Vezellc Schakelaar

1.25Gbps van de de Zendontvangervezel van SFP de Optische Optische Module met Dubbele Vezellc Schakelaar

1.25Gbps van de de Zendontvangervezel van SFP de Optische Optische Module met Dubbele Vezellc Schakelaar

 

 

Contactgegevens
H-LIN INTERNATIONAL (HK) LIMITED

Contactpersoon: Ms. Cathy

Tel.: 86-755-27500078

Fax: 86-0755-27500077

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)